teknikdekor-logo
Teknik Dekor Alüminyum Plastik İmalat
Paz. San. ve Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.

1970 yılında Alüminyum sektöründe kurulan firmamız,Alüminyum ve PVC Doğrama profil ve aksesuarları konusunda geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Konularında tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, proje, danışma, pazarlama, satış, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktadır.

Doğrama ve balkon camlama profillerinden, Küpeşte profil ve aksesuarlarına, SCHÖNLİNE PVC Profillerinden, Sigma profil sistemlerine, Sineklik sistem profil ve aksesuarlarından, plastik lambri, pervaz, panjur ve doğrama profillerine, Mobilya ve reklam profillerinden, Alüminyum levha ve Kompozit panel çeşitlerine uzanan ürün yelpazemizin yanında, imalat bölümümüzde, Kompozit panel kesim ve derzleme, talebinize özel kalıp ve mekanik işçilikli imalatlar ile Plisesin sineklik imalatı yanında mobilya ray dolap kapak ve sürgülü kapak ve panoların imalat ve satışı yapılmaktadır.

Son yıllarda artan talepler neticesinde, firmaların görsel etkilerini arttırmak kapsamında, iç ve dış mekan teşhir standları, display ve cephe kaplamaları konusunda da hizmet vermekteyiz.

Mimarlar, müteahhitler, mobilyacılar, doğramacılar, eğitim gereçleri imalatçıları, özel konut, otel, restaurant, mağaza sahipleri başta olmak üzere birçok farklı kesimden oluşan müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.